Показаны сообщения с ярлыком Пояснючка. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком Пояснючка. Показать все сообщения

суббота, 24 декабря 2016 г.

Пояснючка

 Чому Дід Мороз приходить взимку?

-Тому, що його імя Мороз,тому він і зявляється в той час, коли мороз щипає нас за щічки.

Широкоград Валерія

-Саме взимку приходить Новий рік, а який-же Новий рік без подарунків?А хто ж ще принесе всім подарунки, як не Дід  Мороз?

Бітюцький Стас

-В Діда Мороза алергія на спеку. Якщо він прийде влітку, тоді йому буде дуже спекотно і свербітиме ніс.

Федорець Поліна

-Дід Мороз приходить взимку тому, що йому подобається шурхотіння снігу , а ще він дуже любить малювати на вікнах узори.
- Тому, що він їсть сніг на обід замість каші.

Скосарева Вікторія


суббота, 26 ноября 2016 г.

Пояснючка

Чому дуб не скидає листя взимку?

- Тому, що його плоди йому як діти. І щоб вони не змерзли на морозі, турботливий дуб кутає їх в листячко, як в ковдру.
Скосарева Вікторія

- Відома істина, що дерева взимку скинувши свої листочки виглядають не дуже привабливо. Тому дуб, щоб бути найгарнішим в цю холодну пору року не скидає свого листя.

- Дуб не скидає свого листя взимку тому, що він дуже шляхетний і не хоче, щоб дерева сумували. Він довгими зимовими вечорами нашіптує їм своїми листочками, що скоро настане весна, стане тепло і у них знову з’являться гарні зелені листочки.

- Тому, що він гріється.

- Бо, якщо листя відпадатиме взимку, то воно перетворюватиметься на бурульки.